• 24x7 Destek
  • +90 544 512 04 29

Blog

Neden İple Erişim

Neden İple Erişim

İPLE ERİŞİM (ENDÜSTRİYEL DAĞCILIK) HİZMETLERİ

Art-Ra, iskele, vinç gibi geleneksel yöntemlerle ulaşılması mümkün olmayan yüksek ya da derin noktalarda yapılacak çalışmalar için İple Erişim (Endüstriyel Dağcılık) hizmetleri sunmaktadır.

Petrol rafinerileri, doğalgaz tesisleri, petrokimya endüstrisi, inşaat sektörü, rüzgâr türbinleri, silolar ve macera ve eğlence parkları gibi, birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren Art-Ra, her türlü iple erişim, yüksekte çalışma, NDT tahribatsız muayene, montaj, denetleme, bakım ve onarım gibi çok çeşitli işleri, güvenli, hızlı ve kaliteli olarak tamamlamaktadır.

Neden İple Erişim? sorusuna cevap, güvenli, hızlı, kaliteli ve ekonomik olacaktır.

İple Erişim Güvenlidir, çünkü işin tamamı, uluslararası yüksekte çalışma sertifikalarına sahip İple Erişim Teknisyenleri tarafından yapılır, kalifiyesiz işçi kullanılmaz. Bu sayede sıfır iş kazası ilkesi korunmuş olur, projeler yarım kalmaz.

İple Erişim Hızlıdır, çünkü ulaşılması zor ve tehlikeli bölgelerdeki işler için kurulması gereken emniyet hatları ve alınması gereken güvenlik önlemleri İple Erişim Teknisyenlerinin temel eğitimleri içerisinde yer alır, ikinci bir ekibe ihtiyaç duyulmaksızın iş başı yapılır.

İple Erişim Kalitelidir, çünkü yüksekte çalışma güvenlik ekipmanlarına tamamen hâkim ve boşluk hissi ile sorunu olmayan İple Erişim Teknisyenleri, sektörel gelişmeleri takip eden, işin inceliklerini araştıran yüksek eğitimli kişilerdir; işi aceleye getirmezler.

İple Erişim Ekonomiktir, çünkü yüksekte çalışma için kullanılan geleneksel vinç ve iskele yöntemlerindeki gibi, çalışma öncesi bölgeye ulaşım, zemin hazırlığı, kurulum, çalışma sonrası söküm ve tahliye gerektirmez. Çalışma sırasında ise zeminde yer kaplamadığı için diğer ekiplerin işlerini engellemez.